Ceren Dağdelen Akın

CEREN DAĞDELEN AKIN Kimdir?

1980 İstanbul doğumludur. Oğlak burcu olup burcunun azim ve çalışkanlık başta olmak üzere tüm özelliklerini taşır. Güzellik ve estetiğe düşkünlüğü ise yükselen burcu teraziden gelmektedir.

Annesi kadın doğum, babası ise göz doktoru, aynı zamanda müteahhittir. Bir ağabeyi ve bir ablası vardır.

Hayat arkadaşı Ali Emir Akın’la 5 yıllık evli ve iki dişi köpek annesidir.

Tenis, kayak, snowboard yapmayı sever. Astrolog Ümit Çilingiroğlu’ndan aldığı eğitimle hobi olarak astrolojiyle de ilgilenmektedir.

2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği’nden mezun olmuştur. ABD Providence RI’da Johnson and Wales Üniversitesi’nde Uluslararası Pazarlama ve Ticaret üzerine işletme masteri (MBA) yapmıştır. İngilizce ve Almanca olmak üzere iki yabancı dili ileri düzeyde bilir.

14 yıl otomotiv sektöründe önde gelen Ford, Volkswagen, Autoliv, Suzuki gibi global markalarda yönetici pozisyonlarında çalıştıktan sonra girişimci olmaya karar verdi.

Eşiyle beraber bir inşaat şirketi kurarak ticarete atıldı. Gerekli eğitimleri alarak İstanbul Acıbadem’de solaryum, güzellik ve spa üzerine bir merkez açarak güzellik sektörüne giriş yaptı. Acıbadem, Fenerbahçe ve Mecidiyeköy olmak üzere ŞİMDİLİK 🙂 toplam üç şubesi ile Sunny Point markasının yöneticiliğini yapmaktadır.

Telefon
0216 327 00 83
Adres
Acıbadem Cd. No:202C 34660 Üsküdar
E-mail
[email protected]