Hakkımızda

SUNNY POINT markası solaryum, güzellik vs masaj&spa hizmetleriyle, Anadolu Yakası’nda Acıbadem ve Feneryolu semtlerinde yerini almıştır.

Açıldığı günden itibaren kalite, memnuniyet, daha iyi hizmeti kendine amaç edinmiş ve bu konuda başarıya ulaşmış markamızın hizmetlerini genişletmeyi hedeflemiş bulunmaktayız.

Sizlere hizmet verdiğimiz süreç boyunca ulaşmış olduğumuz başarının sonucunda kendimize yeni bir misyon belirlemek istedik. Bu sebeple güzellik sektöründeki gelişen ve gittikçe büyüyen değişimleri büyük bir titizlik ve özveriyle yakından takip ettik.

Alanında uzman ve her zaman güleryüzlü profesyonel kadromuzla kaliteli hizmet sunarak, hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiş, son teknolojik cihazlarla hizmet vermekteyiz. Hizmet başlangıç tarihimizden bugüne kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Solaryum, Cilt Bakımı, Epilasyon, Lenf Drenaj,G5 Masajı,bölgesel incelme, LPG Alliance, LPG Mobilift, Masaj, Spa, Manikür, Pedikür, Kalıcı Oje, Jel Tırnak, İpek Kirpik, Kirpik Liftingi gibi tüm ihtiyaçlara yönelik en iyi hizmetleri vermekte, ayrıca uygun fiyatlarla ön plana çıkmaktayız. Arka planda tüm ekibimiz sizlerin beklentisini en iyi şekilde karşılamak adına sürekli  kendini geliştirmekte, araştırmacı ruhunu ve çalışkanlılığını devam ettirmektedir.

Verdiğimiz hizmet karşılığında üyelerimizin ailemizin bir parçası olarak buradan ayrılması, üyelerimizin referansı sayesinde ailemize yeni katılan üyelerimiz ise en haklı gururumuzdur.