Lpg Mobilift

Lpg Mobilift

LPG MOBILIFT

Doğal ve ameliyatsız yüz germe ile yüz gençleştirmedeki performansı bilimsel olarak kanıtlanmış yeni bir teknolojidir. Yüzümüzün gergin ve genç kalması için aynen kaslarımız gibi sık sık egzersize ihtiyacı vardır. LPG Mobılıft tam bu noktada hayatımıza tam anlamda pratiklik kazandırmış tek cihazdır. Cihaz başlığındaki flaplar, çok düşük vakum ile cildi arasına alarak oldukça keyifli ve rahat bir tedavi seansıyla cildin genç ve gergin kalmasını sağlamaktadır.

 

LPG MOBILIFT Yüz Ve Boyunda Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Yüz hatlarını şekillendirir
  • Ciltteki çizgileri azaltır
  • Cildi sıkışlaştırır
  • Cilde parlak ve genç bir görünüm kazandırır
  • Cilt çukurlarının emilimine yardımcıdır.
  • Dış etkenlerden bozulan cildin yapısını düzeltir
  • Cildin zamanla kaybolan elastikiyetini artırır

 

Merkezimizde Uzmanlarımız Tarafından Yapılan Cilt Analizinden Sonra LPG MOBILIFT Kaç Seans Uygulanır? LPG MOBILIFT Seans Süresi Ne Kadardır? LPG MOBILIFT Seans Aralıkları Ne Kadar Olmalıdır?

İlk iki hafta gün aşırı olmak üzere LPG MOBILIFT 3 Seans sonraki iki hafta 2’şer seans şeklinde toplamda 10 seans uygulama yapılır. LPG Mobılıft seans süresi 30 dakikadır. Cildin ihtiyacına göre seans, paket adetleri ve seans aralıkları değişiklik gösterebilir.

 

 

LPG MOBILIFT Başka Bakımlarla Kombinlenebilir Mi?

Cildin ihtiyacına göre Klasik Cilt Bakımı veya BABOR HSR Bakımıyla (antiaging) kombinlenebilir.

 

LPG MOBILIFT Etkisi Kalıcı Mıdır? Uygulama Ne Zaman Sonuç Vermeye Başlar?

LPG Mobilift uygulaması doğru teknik ve profesyonel uzmanlar tarafından yapıldığı süreçte tedavinin ilk seanslarından itibaren gözle görülür değişiklikler ortaya çıkar. Ciltteki yenilenme tedavi bitimini takip eden haftalarda da (takribi 8 hafta) devam eder. Fakat unutmamalıyız ki  ciltteki yaşlanma devam ettiği için, 4 haftada bir koruma seansları ile uygulamanın etkileri çok daha kalıcı olacaktır.

Telefon
0216 327 00 83
Adres
Acıbadem Cd. No:202C 34660 Üsküdar
E-mail
[email protected]