Venüs Bakımı

Venüs Bakımı

SUNNY POINT’E ÖZEL VENÜS BAKIMI

Venüs Anti-Aging Bakımı:
Kırışıklıkları ve çizgileri düzeltir.
Cilt dokusunu iyileştirir.
Cilt dokusunu güçlendirir.
Cilt düzensizliğini ve pigment problemlerini iyileştirir.

,

Venüs Cilt Yenileme Bakımı:
Ameliyat izleri
Yara (skar) izleri
Yaşlılık ve güneş lekeleri
Pigmentasyon bozuklukları

 

Venüs’ün Hikayesi
Göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olanVenüs güzellik tanrıçasıdır. Efsaneye göre dalgaların köpüğünden doğmuştur. Bir ilk bahar sabahı, Kıbrıs adası kıyılarında kıpırtısız olan deniz birden bire köpüklü beyaz bir dalga ile hareketlendi. Bu dalga ile birlikte bir sedef kabuğu kıyıya vurdu. Sedefin kapağı açıldığında içinden güzeller güzeli Venüs çıkmıştı. Beraberinde aşk tanrısı olan oğlu Eros da vardı. Kumsalda yürüdükçe bastığı yerlerde renk renk güzel kokulu çiçekler açıyordu.

Zaman tanrıçaları olan Horalar onları karşıladılar ve önce Venüs’ü güzelce yıkayıp vücudundaki tuzlu deniz suyunu temizlediler. Uzun saçlarını örüp başını altın bir taçla süslediler, üzerine tülden süslü elbiseler giydirip, boynuna kıvılcımlar saçan kolyeler taktılar. Daha sonra onu ve oğlunu alıp Olympos’a çıkardılar. Olympostaki tanrılar bu güzeli görünce hayranlıklarını gizleyemediler.

O günden sonra Venüs güzellik ve aşk tanrıçası olarak Olymposta diğer tanrı ve tanrıçalarla birlite yaşamaya başladı.

Venüs güzelliği ile sadece tanrıların değil insanlarında gönlünü fethetmişti. İnsanların kalplerine sevgi ve aşk tohumları serpiyor onlara neşe ve sevinç veriyordu. Diğer yandan kimi zaman bu neşe ve sevinç aşk acısına da dönüşebiliyordu. Güzel tanrıça gücünü sadece insanlar ve tanrılar üzerinde göstermezdi. O tüm tabiata söz geçirebilirdi. Tek bir tatlı bakışıyla kudurmuş dalgaları sakinleştirir, nefesi ile deli gibi esen rüzgarları dindirirdi. Yeryüzünde her şeyi o diriltir, o canlandırırdı.Kurumuş çiçekleri tekrar canlandırır, dünyayı süsler, güzelleştirirdi

Telefon
0216 327 00 83
Adres
Acıbadem Cd. No:202C 34660 Üsküdar
E-mail
[email protected]